Web Tasarım

Verdiğimiz hizmetten çok memnun kalacaksınız.

10 yıldan uzun bir süredir, işletmelerin kendine özgü web tasarım ihtiyaçlarını ve interneti  mümkün olan en iyi faydalı şekilde kullanabilmeleri için tüm bilişim hizmetleri ile yanınızdayız. Kanıtlanmış tasarım sürecimiz, dijital strateji ile başlar ve analitik ile sona erer.

web tasarim strateji analiz

Strateji ve Analiz

Bir web sitesi, bir ziyaretçiyi site çektiğinde ve bu ziyaretçiden hedeflediğiniz dönüşümün geçmesi gerçekleşmesi iyi bir başarıdır. Dijital strateji, hedeflediğiniz dönüşümün sağlanması için bir plandır.

Analiz Başarılı bir Web Sitesinin ilk adımıdır. Uzmanlarımız mevcut web sitenizin kod alt yapısını inceleyerek, iyileştirme işlemi için eksik yönlerini belirler.

Web sitesi analizinin amacı, mevcut sitenizin güçlü ve zayıf yönlerini anlamaktır. Bu işlem, yeni web sitenizin planlamasını kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır.

İnternet sitesi  ziyaretçi trafiği ve dönüşümlerin artırılması, bunun yanı sıra google veya sosyal medya reklamı yatırımlarınızın geri dönüşümünü engelleyen faktörler tespit edilerek anlaşılır bir dil kullanarak raporlanır.

web tasarim

Web Tasarım & UX

Başarılı bir web sitesi estetik ve rahat kullanılabilirlik çerçevesinde dizayn edilmelidir. Çünkü iyi bir web tasarımın, dönüşüm üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

Deneyimli web tasarım ekibimiz, kullanıcıya hitap eden şık ve başarılı web siteleri oluşturmaktadır.

Tasarladığımız her web sitesi ziyaretçi trafiği artırmak ve ziyaretçileri dönüştürmek için tasarlamaktayız. Firma, Ürün veya Markanızın tanınabilirlik etkisini en üst düzeye çıkarabilmek için kurumsal web sitenizi işletme/ pazarlama hedeflerinizin etrafında oluşturmaktayız.

Size hem etkileyici hemde görsel etkisi olan şık bir sitesi inşa ediyoruz.

Birincil hedefimiz, sizi benzersiz hedeflere ulaşan bir site oluşturmaktır.

google analitics

Analytics ve Optimizasyon

Ziyaretçilerinize ulaşma ümidiniz varsa, işletmenizin hedefleri sitenizin hedefleriyle uyumlu olmalıdır.

Ekibimiz, Google Analytics’i kurma ve çözme konusunda deneyimli olup, ziyaretçileri harekete geçirmeye teşvik eder, siteleri arama sonuçlarında sıralamaya yönlendiren siteleri optimize eder ve gelecekteki başarılar için sizi kurar.

Siteler, performansları ölçüldüğünde başarılıdır. Sentez Bilişim’in uzman web stratejisi ekibi, sitenizi optimize etme yolları konusunda yardım alabilirsiniz.

Bir analitik inceleme ile sıralamaları ve hedefli trafiğini nasıl artıracağınızı öğrenin.

Bir web sitesi iki şey yapmalı, ziyaretçi çekmeli ve o ziyaretçiyi harekete geçmeye zorlamalıdır. Bu başarı faktörleri iki sayı ile ölçülür: trafik ve dönüşüm oranları.

  • sektörünüze uygun tasarım seçenekleri
  • 7/24 Canlı Destek Telefon Desteği
  • Kredi Kartınıza
    9 Taksit İmkanı
  • Web Danışmanınız
    Uzman Öneriler
X
DEMOLARI İNCELE