Teslimat ve İade

İnternet sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve e-ticaret sitemiz üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir.
 Stok Sorunları
Yazılımsal ürünlerde stok sorunu yoktur. Ancak üretimden kalkmış bir ürünün demosu’nun yayında kalması ve müşterinin beğenerek alması durumunda müşteriye farklı bir seçenek sunularak bu durum çözülmüş olur.
Adres Bilgileri
Faturanızın ve Sözleşmenizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)
Kapıda Ödeme
Yazılımsal ve web tabanlı ürünler/hizmetler için kapıda ödeme sistemi uygulanmamaktadır. www.demosepeti.com‘dan  verdiğiniz siparişlerde banka havalesi ve Kredi Kartı ile ödeme imkanınız vardır. Kargo ile size sadece faturanız teslim edebilir.
Hatalı / Eksik Siparişler
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, faturanızı kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.
Kargo Ücretleri
Tüm siparişleriniz de kargo ücretsizdir.
İade şartları ve İade süresi?
www.demosepeti.com’dan satın aldığınız ürünler yazılımsal ürünler olduğu için, Sisteme düşen sipariş Tarafınızdan teyit ediği ve siparişiniz onaylandığı andan itibaren personellerin hizmet mesaisi başlamış olur, Ödenilen ücret yazılım ve hizmet bedelidir.

Ürün Aktivasyonu gerçekleştiği tarihinden itibaren yedi 7 günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.  İadesi istenen Sipariş tarafınızdan onaylanmış ve aktivasyonu yapılmış ise; ödenilen tutarından banka kesintileri hariç Ürün Aktivasyon Lisansı ve Hizmet Bedeli kesilerek Kredi kartına yapılan iadeler en geç 45 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır. Sipariş Onaylanmamış ve Aktivasyonu yapılmamış ise banka kesintileri yapıldıktan sonra kredi kartına yapılan iadeler en geç 45 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.  İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.

Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
– Ürünün faturası,
– İade formu,
– 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, aktivasyon kodu ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
Nasıl iade edeceğim?
Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi Ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Firmamıza gelen iade talebi şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi onaylandığı gün işleme alınacaktır.
Önemli Güvenlik Unsurları:
Sanılanın aksine, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVC (Güvenlik numarası) numarasını başkalarına vermeyin. Restoran, mağaza gibi fiziki ortamlarda çalınan kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekârlara karşı önlemler alan e-ticaret siteleri bu sahtekârları yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibiyle irtibata geçmektedirler, bu gibi durumlarda işbirliği yapın. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size birşey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.
İnternetten alışveriş yaparken bildiğiniz firmaları tercih edin. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin.
  • sektörünüze uygun tasarım seçenekleri
  • 7/24 Canlı Destek Telefon Desteği
  • Kredi Kartınıza
    9 Taksit İmkanı
  • Web Danışmanınız
    Uzman Öneriler
X
DEMOLARI İNCELE