Hakkımızda

binaDemo Sepeti bir Sentez Bilişim Projesidir. İsminden de anlaşılacağı üzere Demo Sepeti; içerisinde profesyonelce hazırlanmış yüzlerce E-Ticaret ve Kurumsal Firma sitesi şablonlarının bulunduğu, tüm sektörlere özel olarak tasarlanmış demoları kolayca inceleyip satın alabileceğiniz bir web sitesidir. Sentez Bilişim 2000 yılında Bilişim sektöründe faaliyete başlamıştır ve 2006 yılında İnternet hizmetleri vermeye başlamıştır. Başlıca hizmetlerimiz; E-Ticaret ve Kurumsal Web Sitesi Tasarımı, Google Adwords ve Sosyal Medya Reklam Hizmeti, Sunucu ve Hosting Hizmeti, Domain ve Marka Tescil Hizmetleri, Grafik, Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı gibi hizmetleridir.

Demo Sepeti Olarak; Bu günün ve geleceğin pazarlama, reklam ve satış kanalı olan interneti en faydalı bir şekilde kullanabilmeniz için sizlere özel çözümler üretmekteyiz. Sanal Ortamda ürünlerinizi veya Hizmetlerinizi alıcıya ulaştırırken en önemli unsur web sitesinizin alıcıyı etkilemesidir. İşte tamda bu noktada bizim farkımız ortaya çıkmaktadır. Demo Sepeti olarak bizler Gelişen Teknolojiye hızlı bir şekilde adapte olan tasarım ve yazılım personelimiz web sitenizde görsellerin içerikle uyumlu bir biçimde bütünleştiği, tema tasarımıyla ve uyumlu renk kullanımlarıyla dikkat çeken, ziyaretçilerine kolay ve rahat bir okuma olanağı sunan hızlı ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak web sayfalarını dizayn etmekteyiz.

Web tasarımı isteyen kuruluşlara, firmalara, derneklere, şahıslara ve organizasyonlara hem web tasarım olarak, hem de teknik alt yapı olarak fark yaratan web tasarımları yapmayı sürdürmekteyiz.

Her koşulda hedefimiz müşterimizin kendi sektöründe web sitesi klasmanında en üste yerleştirmek ve yüzlerce kez yapılmış tasarımlardan uzaklaştırmakdır. Sentez Bilişim boyut ve sektör ayrımı yapmaksızın her ama her firmanın internet ortamında gerek yerel gerekse global anlamda kendilerini en kaliteli şekilde temsil etmeleri gerektiğine inanıyor ve bunun için üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firmanıza kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü web tasarımıyla firmanızın tanıtımını web ortamında en iyi ve en çarpıcı şekilde yapmayı hedeflemektedir.

  • sektörünüze uygun tasarım seçenekleri
  • 7/24 Canlı Destek Telefon Desteği
  • Kredi Kartınıza
    9 Taksit İmkanı
  • Web Danışmanınız
    Uzman Öneriler
X
DEMOLARI İNCELE