Gizlilik ve Kullanım Şartları

Sentez Bilişim, Müşteri’nin tüm bilgilerinin gizliliğini ve güvenliğini taahhüt eder. Üçüncü şahıs veya firmalar Müşteri’ye ait özel bilgilere teknik olarak erişemeyeceği için bu taahhüt garanti altındadır.

Yazılım kiralama hizmeti Sentez Bilişim’in sunucularında barındırılır ve Sentez Bilişim dışında hiç kimse FTP erişimine, kaynak kodlarına erişim ve müdahaleye, veritabanına erişim ve müdahale yetkisine sahip değildir. Yazılım kaynak kodları ve veritabanı, Sentez Bilişim kontrolü ve erişiminde olup her hakkı saklıdır. Müşteri kodların veya veritabanının kendisine verilmesini talep edemez, 3. kişilerle paylaşamaz ve kendisi de hiç bir şekilde alamaz.

Müşteri’nin yapacağı mail order ve kredi kartı odaklı satışlarda; kredi kartı bilgileri kesinlikle Sentez Bilişim sunucuları üzerinde bulundurulmaz. Burada doğabilecek kredi kartı yanlışlıklarında ve hatalarında, bu bilgiler sunucularda tutulmadığı ve hiç bir şekilde görülmediği için Sentez Bilişim sorumlu tutulamaz. 3. Kişilere ait tüm mali ve kişisel bilgilerle ilgili hukuki sorumluluk, Sentez Bilişim’in açık olarak ihlal yaptığı sabit olmadıkça (teknik kusur ya da güvenlik önlemlerinin alınmaması) Müşteri’ye aittir.

Sentez Bilişim, herhangi bir kredi kartı dolandırıcılığına karşı Müşteri’lerine 3D Secure POS (3D Güvenlik Protokolü) altyapılarının kullanılmasını önerir. 3D Secure POS ile ilgili alt yapı, Demo Sepeti sisteminde başlıca büyük bankaların tamamında kullanıma hazır haldedir. Sentez Bilişim tüm bankalar için 3D Secure POS altyapılarının kullanım garantisini, bankalardan kaynaklı teknik nedenlerden dolayı verememektedir. Şüpheli işlemlerde bankadan teyit alınmasını ve teyit alınmadan ürün gönderimi yapılmamasını önerir. 3D Secure POS kullanımında çıkabilecek problemlerden Sentez Bilişim sorumlu değildir.

Müşteri ve Sentez Bilişim kendi aralarında yazılı, sözlü, manyetik ortamda veya başka bir şekilde aktarılan tüm fikir, bilgi, içerik ve belgeler hakkında gizlilik esaslarına uygun hareket edecek, bu bilgileri sözleşmenin amacı dışında hiç bir şekilde kullanmayacak, dağıtmayacak, hiçbir şekilde üçüncü kişilere aktarmayacak, henüz kamuya duyurulmamış ürün ve hizmetlere ilişkin her türlü belge ve bilginin gizli tutulmasını sağlayacak ve bu bilgilerin yetkisiz kişilerce kullanılmasını önlemek için azami güvenlik önlemlerini alacaktır.

Hali hazırda kamunun bilgisine sunulmuş olan veya yürürlükteki tüm mevzuat gereği ve/veya herhangi bir devlet otoritesinin isteği üzerine açıklanması istenmiş veya istenebilecek olan veya gizlilik yükümlülüğü kapsamından önce veya bu kapsam içerisinde olmayan bir başka üçüncü şahıs tarafından bağımsız olarak elde edilmiş  olan bilgiler, gizli bilgi kapsamı dışında olup bu maddeye istisna teşkil ederler.

Birçok standard web sunucusunda olduğu gibi http://www.demosepeti.com‘da istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.  İp adesi ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

  • sektörünüze uygun tasarım seçenekleri
  • 7/24 Canlı Destek Telefon Desteği
  • Kredi Kartınıza
    9 Taksit İmkanı
  • Web Danışmanınız
    Uzman Öneriler
X
DEMOLARI İNCELE